Září v ZŠS VI.

Letošní školní rok začal v pondělí 4. září. Všichni jsme se radostně přivítali a zjistili jsme, že jsme ve třídě všichni spolužáci stejně, jako minulý školní rok. Ubyla nám jedna paní asistentka a tak teď máme jen jednu. Pomalu ale jistě jsme vklouzli do obvyklé školní činnosti – učení. Paní učitelka si s námi povídala, co všechno nás čeká a co budeme dělat. Také jsme si zopakovali, jak si správně mýt ruce, protože je nutné stále dodržovat základy hygieny a bacily jsou všude kolem nás. Navštívili jsme i snoezelen. Tam se nám moc líbí a paní učitelka nám slíbila, že budeme chodit pravidelně. Skončil první měsíc naší letošní školní docházky a my se už těšíme, co bude dál.

Mgr. Světlana Pavelková